Články o bydlení

Zařizujeme balkonovou zahradu

08.09.2015

Milovníci přírody o tom vědí své. Pár kytek na oknech je přece jen slabá náplast, která nám kontakt s přírodou nedokáže nahradit. Tedy pokud za okny nemáte obrovskou zahradu nebo v přízemí domu zimní zahradu a terasu.

Nábytek co poroste s vašimi dětmi

08.09.2015

Rodina s dětmi to nemá jednoduché, a to nejenom po finanční a výchovné stránce. Čím je dětí v bytě více, tím složitější je jeho architektonické řešení a posléze i zařizování. Kupovat každé dva roky jiný nábytek a měnit dispozice pokojů si může dovolit málokdo. Podnikavci, kteří si nechají poradit v bytových centrech od zkušených architektů a návrhářů ale už vědí své…

Jak dlouho vyděláváme na vlastní bydlení

08.09.2015

Tučné konto postačí, abychom bydleli hned a v novém. Jenomže kolik procent obyvatelstva má našetřeno na byt či dům v době, když ho potřebuje? Všechno naštěstí řeší snadno dostupné hypotéční a jiné finanční produkty nebo minimálně půjčka od rodičů. Našetřit na vlastní bydlení je otázkou času a výše finanční odměny v zaměstnání, tedy u těch, kteří mají stabilní práci. Na výhru v loterii však spoléhat nelze.

Bydlení v centru vs. v dojezdové vzdálenosti

08.09.2015

Už máte vybráno. Těžké dilema je rozetnuto a vy už víte, zda chcete život strávit v bytě nebo v rodinném domě. Finance jsou připraveny na účtu, v opačném případě hypotéční smlouva je připravena k podpisu. Jenomže ještě není v rozhodování všem dnům konec. Váš vysněný příbytek v centru města je více než lákavý, ale také v předměstí vyrůstá řada zbrusu nových satelitních městeček a bytových komplexů. Otázka tedy zní: centrum nebo předměstí?

Energetické štítky budov

08.09.2015

Mnozí z nás se možná podiví, kde se tento nový pojem vzal, k čemu slouží a odkdy platí. Faktem je, že vstoupil v platnost s novelou zákona o hospodaření energií a díky tomu jsou na trh s nemovitostmi zavedena přísnější pravidla. Energetický průkaz je tedy nyní vyžadovaným a povinným dokumentem při prodeji nemovitostí.

Přebírání bytu od developera

08.09.2015

Nechali jste si postavit bydlení na míru a už se blíží datum kolaudace, předávání objektu a stěhování s oslavou? Seznamte se nejdříve se všemi náležitostmi, které je třeba mít na paměti při předávce bytu do vašeho užívání. Nezřídka může totiž dojít k menším či větším nejasnostem, na jejichž řešení je už potom pozdě.

1 2 3 4

Created by Funlife
 
Máte dotaz? Zeptejte se!
Zavřít
Zeptejte se nás

Máte nějaký dotaz, nebo si chcete sjednat schůzku s našimi odborníky?
Napište nám a my Vás budeme obratem kontaktovat.Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost GEOSAN DEVELOPMENT, a.s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoli odvolat.